Kursi / Semināri

 

Visu informāciju par kursiem, semināriem, mācību programmām un citām aktualitātēm Jūs atradīsiet Mācību Centra "Saskarsme" mājas lapā.

Ingūna Zeltiņa

Inguna Zeltiņa

Sertificēts astrologs

Mob. 29458969
info@astrostudija.lv
 - Ingūna Zeltiņa
Facebook
draugiem

Konsultācijas astroezoterikā

Cilvēkus vienmēr ir interesējis jautājums, cik iepriekšnolemta ir viņu dzīve, vai ir iespējams izmainīt likteni, citiem vārdiem sakot, to, kas ir ierakstīts viņu zvaigznēs.

Pastāv uzskats, ka aptuveni 75% cilvēka dzīvi un notikumus tajā nosaka debesu ķermeņu ietekme, bet pārējos 25% cilvēkam ir iespējams noteikt pašam ar savu brīvo gribu.

Astroloģija palīdz cilvēkam izprast savas kvalitātes un potenciālu, un vienlaicīgi rast atbildes par saviem domāšanas un uztveres ierobežojumiem.

Ezoteriskā filozofija piedāvā iespēju cilvēkam iziet ārpus savas uztveres ierobežojumiem un iegūt jaunu, plašāku skatījumu uz savām dzīves situācijām.

Astroezoteriskās konsultācijas ietvaros mēs piedāvājam:

  1. Pilno astroloģisko konsultāciju
  2. Ezoteriski filozofisko konsultāciju, kuras laikā ieteiksim, kādā virzienā cilvēks jāiet, lai mainītu savu dzīves uztveri, kā arī palīdzēsim izprast emocionālās spriedzes un pārdzīvojumu cēloņus un ieteiksim iespējamos risinājumus.

Konsultācijas ilgums 2,5h.

Konsultācijas maksa 95 eiro.