Kursi / Semināri

 

Visu informāciju par kursiem, semināriem, mācību programmām un citām aktualitātēm Jūs atradīsiet Mācību Centra "Saskarsme" mājas lapā.

Ingūna Zeltiņa

Inguna Zeltiņa

Sertificēts astrologs

Mob. 29458969
info@astrostudija.lv
 - Ingūna Zeltiņa
Facebook
draugiem

Astroloģijas nozīme

Astroloģija dod informāciju, kas ļauj pārvaldīt sevi un dzīvi. Precīza, plaša un pilnīga informācija ļaus sakārtot partnerattiecības, noskaņot sevi uz panākumiem, pieņemt lēmumus. Profesionālam astrologam ir jāpalīdz cilvēkam saprast savu misiju dzīvē. Iepazīstot sevi, cilvēks var mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Es, kā astrologs, izanalizēšu Jūsu situāciju un sastādīšu prognozi, izskatīšu tendences un palīdzēšu noteikt nākotnes perspektīvas. Iespējams, Jūs neesat tikuši skaidrībā ar savu dzīves mērķi, nezināt, ko gribat no attiecībām, kas priekš Jums ir prioritāte? Kad kļūs skaidrs uz ko Jūs tiecaties, tad sasniegt vēlamo būs daudz vieglāk. Dažreiz personīgais astrologs ir nepieciešams tādēļ, lai saņemtu emocionālu palīdzību un atbalstu. Vēlme izprast notikumus un to virzību ir dabīga cilvēka vēlme, īpaši pie ilgstošas atrašanās sarežģītās un neatrisinātās problēmās. Tad arī bieži cilvēki vēršas pie astrologa, cerot uz ieteikumiem un prognozēm. Uzdodot jautājumus astrologam, cilvēki atrod sevi, mācās sevi saprast.

Nereti astrologi mēdz dzirdēt no klientiem, ka tie nekad astroloģijai nav ticējuši un astrologs bieži vien ir kā pēdējais cerību piliens, pēdējā iespēja atrisināt problēmu, – un, ka beidzot viņi atrod palīdzību, uz kuru jau gandrīz vai nebija cerējuši.

Astroloģija dod iespēju dzīvot pa īstam apzināti, izmantojot labākās iespējas. Personīgais astrologs palīdzēs izprast notikumu cēloņus, izskaidros vai risks attaisnosies, dos spēku pareizi rīkoties izšķirošā brīdī un palīdzēs apzināti plānot cilvēka dzīvi.

Man, kā astrologam, lielākā balva ir redzēt manu klientu laimīgās sejas un dzirdēt viņu stāstus par to, ka pateicoties saņemtajai informācijai un sekojot rekomendācijām, viņi ir spējuši atrisināt dažādas savas dzīves problēmas, iegūt iekšēju harmoniju, atrast savu profesionālo piepildījumu, sasniegt savstarpējo harmoniju un sapratni ģimenē.

Astroloģija un iepriekšnolemtība

Astroloģija mums izvirza vēl vienu nozīmīgu problēmu: cik iepriekšnolemts ir katra cilvēka liktenis?

Daudzējādā ziņā mūsu dzīve ir iepriekšnolemta – ir sākums un noteikts galamērķis. Kā mēs uz to iesim, kas tie būs pa ceļiem un cik bieži nonāksim dzīves krustcelēs, tā jau ir katra cilvēka brīvā griba. Varam izvēlēties taisnus ceļus, varam iet līku loču taciņas, ilgstoši maldīties, lai atkal uznāktu uz platā lielceļa. Šajā ziņā astroloģija ir kā palīginstruments dzīves krustcelēs, lai izskaidrotu cilvēkam, kurš ceļš var būt taisnākais savu mērķu sasniegšanai un dzīves uzdevumu veikšanai.

Astroloģija un paredzēšana

Paredzēšana jau pastāv kopš neatminamiem laikiem. Gandrīz visām tautām bija priekšstats, ka ar noteiktiem paņēmieniem un metodēm var pareģot nākotni. Paredzējums ir tas, kas vieno un izskaidro prātu un jūtas, apziņu un zemapziņu. Līdz ar to cilvēks iegūst informāciju uz jautājumiem, kas skar gan pagātni, gan nākotni.

Protams, jebkura praktizējoša astrologa mērķis ir astroloģiskā prognozēšana, bet neaizmirstot, ka galvenais uzdevums ir palīdzēt klientam, lai viņš apzināti virzītos uz visu labo un labvēlīgo, radot tam atbilstošus apstākļus un situācijas.

Astroloģijas ētika ir pret to, ka klients tiek pakļauts kategoriskiem spriedumiem, ka cilvēks tiek pilnībā pakļauts prognozei, līdz ar to pats vairs nespējot skaidri izvērtēt situāciju. Mūsdienu astroloģija nav nākotnes paredzēšana, bet gan nākotnes veidošana. Katrs pats var veidot savu dzīvi, savu nākotni un tam lieliski var palīdzēt konkrētā cilvēka un astrologa kopsadarbība.

Astrologa uzdevums ir dot saprātīgus brīdinājumus, norādīt uz labāko laiku kādas situācijas realizēšanai, norādīt uz iespējamās izvēles sekām, bet lēmumu pieņem pats cilvēks.

Ne visiem klientiem prognozēšanas tēma ir aktuāla, daudzus klientus interesē jautājumi, kuros nav vajadzīgas konkrētas laika norādes, piemēram, potenciāls, rakstura iezīmes, talanti, rīcības motīvu izpēte utt.

Un tikai klients pats nosaka kādi jautājumi tiks izskatīti. Tikai klients pats zina, par ko viņš ar astrologu vēlas runāt.