Kursi / Semināri

 

Visu informāciju par kursiem, semināriem, mācību programmām un citām aktualitātēm Jūs atradīsiet Mācību Centra "Saskarsme" mājas lapā.

Ingūna Zeltiņa

Inguna Zeltiņa

Sertificēts astrologs

Mob. 29458969
info@astrostudija.lv
 - Ingūna Zeltiņa
Facebook
draugiem

 Kopējā sadarbība ar Zandu Erbss : semināri, diskusiju apļi

11083671_1811417775749928_2861378483092036692_nKāpēc nosaukums Astroezoterika?

Tāpēc ka, viss ko mēs kopā darīsim, atklās mūsu sapņus, ilgas, emocijas, tiekšanās, pārdzīvojumus gan no psiholoģiskā aspekta, gan ļaus katram sevi saprast planētu un Zodiaku zīmju kopsakarībās.

Mēs abas esam pateicīgas par lielisko iespēju savā darbā satikt tik daudz brīnišķīgus cilvēkus, kuri mums uztic savus dzīves stāstus. Bieži šajos stāstos ir daudz pārdzīvojumu, sāpes un nepiedošanas …

 

Zanda Erbss izglītību ieguva – Kristīgā akadēmijā, kur apguva kristīgā padomdevēja iemaņas un  A.Vittes starptautiskajā astroloģijas skolā, kur iepazina astroloģiju un ezotēriku. No 2002. gada strādā par  lektori tagadējā Baltijas astroloģijas skolā, vēlāk uzsāka lasīt lekcijas Sokrata tautskolā, Baltā studijā u.c..

Zanda ir iemīlēta lektore studentu vidū, jo viņai ir plašas zināšanas gan filosofijā, gan astroloģijā, gan reliģijā, gan ezoterikā, un Zanda prot vienkāršā valodā izskaidrot sarežģītus jautājumus.

Zandas dzīves moto: „Mēs nezinām visu stāstu …” – tas palīdz atbrīvoties no vērtēšanas, kritizēšanas, nosodīšanas, apstāties savu emociju izpausmēs, vairāk domāt, izzināt un virzīties tālāk savā attīstībā. Šobrīd katram, kas to vēlas, Zanda mēģina atklāt brīvību būt pašam. Parādot, ka lielākais spēks, gudrība, patiesība, mīlestība ir pašā cilvēkā un nav vērts to meklēt ārpus sevis.

Kāda ir mūsu vīzija?

Mums šķiet, ka ir svarīgi runāt par savām emocijām un tās pētīt, un tieši mijiedarbībā mēs spējam viens otram lieliski palīdzēt, lai beidzot sāktu dzīvot šo apbrīnojamo dzīvi!