Kursi / Semināri

 

Visu informāciju par kursiem, semināriem, mācību programmām un citām aktualitātēm Jūs atradīsiet Mācību Centra "Saskarsme" mājas lapā.

Ingūna Zeltiņa

Inguna Zeltiņa

Sertificēts astrologs

Mob. 29458969
info@astrostudija.lv
 - Ingūna Zeltiņa
Facebook
draugiem

Astro literatūra

planetasPlanētas

Grāmatā ir apkopota informācija par planētām –  desmit pamatplanētas un astoņas transneptūna planētas. Katra planēta tiek izskatīta no astronomijas, astroloģijas, mitoloģijas, medicīnas un psiholoģijas viedokļa. Tiek aprakstītas katras planētas  īpašības, profesijas, konstitūcija un temperaments,  tiek dots atbilstošs personības raksturojums.

Lappušu skaits – 147 lpp

 

Neliels ieskats grāmatā:

Astroloģijā planētām pieder vadošā loma, tieši uz viņām balstās visa astroloģija. Pie planētām mēs attiecinām arī abus spīdekļus: Sauli un Mēnesi. Tieši planētas nosaka Zodiaka, Zodiaka zīmju, horoskopa māju, aspektu un citu faktoru, ar kuriem strādā astroloģija, īpašības. Saule kā galvenā planēta nosaka ekliptiku un tās sadalījumu 12 Zodiaka zīmēs, tas ir Saules gada ceļš.

Saule ir visas mūsu Saules sistēmas centrs. Astronomiski tā ir vidēja lieluma zvaigzne. Ar savu gravitācijas lauku tā notur ap sevi visas pārējās planētas, asteroīdus un komētas. Saule ir milzīgi kvēlojoša siltuma un gaismas gāzveida lode, līdz ar to ir mūsu Saules sistēmas vienīgais gaismas un enerģijas avots. Pārējie Saules sistēmas debesu ķermeņi spīd ar atstaroto Saules gaismu.

Temperaments – visi holēriskā temperamenta veidi tā šizoīdā izpausmē. Tas ir klasiskais temperaments.

Spēcīga un harmoniska Saule – godkāre un izteikta tiekšanās uz varu, mērķtiecība, organizatora talants, iedzimtas līdera īpašības, drosme un māka pastāvēt uz savu, spēja dzīvē ieturēt savu līniju un gribu.

Spēcīga un disharmoniska Saule – cilvēkam ir pārlieku liela godkāre, varaskāre, neapdomāta drosme, tieksme pavēlēt, komandēt. Lai tiktu pie mērķa, viņš savā ceļā ir gatavs visu noslaucīt un ne ar vienu nerēķināties. Vēlme pēc ārējās nozīmības, viņi slimīgi vēlas visu organizēt un vadīt, parasti neizvēloties līdzekļus.  Vispirms dara, pēc tam domā. Bieži vien viņu darbus pavada vardarbība un cilvēku apspiešana.

Vāja un disharmoniska Saule – gribas trūkums, nav mērķtiecības, bez iniciatīvas, viegli var nonākt citu ietekmē. Bieži neizlēmīgi; visu laiku šaubās, baidoties izdarīt izvēli. Tieksme uzlikt atbildību uz citiem. Pietrūkst enerģijas.

 Īpašības:

Vienotība. Aktivitāte. Vīrišķība. Patstāvība. Neatkarība. Nevēlēšanās pakļauties. Neuzņēmība pret ārējo iedarbību. Neatkārtojamība. Unikalitāte. Radošā darbība. Autoritārisms. Gudrība. Tikumi. Spilgtums. Izpausme. Karaliskums. Artistisms. Izlēmība, bet ne cietsirdība. Iekšējā noturība. Brīvība. Spēja būt par sevi pašu. Atvērtība. Lepnums. Patmīlība. Aizbildniecība. Godīgums. Organizatora spējas. Slēpts spēks. Gods. Slava. Objektīvs skatiens uz dzīvi. Spēja pieņemt lēmumus. Pārliecība par sevi.